5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
עו"ד איטון-אבישר ענבל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי עיסוק

 

תאונת דרכים

 
כל תאונת דרכים שהתרחשה ברכב מנועי, וגרמה לפגיעה בגוף, מזכה את הנפגע בפיצוי כספי, ללא קשר למידת אשמתו של הנפגע בתאונה עצמה. חשוב לציין שישנם מקרים שיכולים להיראות עבור הנפגע כלא רלוונטיים למקרה ביטוחי של תאונה, אך בפועל יכולים וצריכים לזכותו בפיצוי כספי. בכל מקרה של פגיעה מרכב מנועי, מומלץ לפנות לייעוץ של עורך דין מומחה בתחום. התייעצות עם איש מקצוע בעניין זכאות לפיצוי יכולה להגדיל באופן משמעותי את היקף הפיצוי.
 

תאונות תלמידים

 
כל תלמיד בישראל מכוסה בפוליסת ביטוח מיוחדת, שפועלת גם מחוץ לשעות הלימודים ובחופשים. את הפוליסה ניתן להפעיל במצב שבו נגרמה לתלמיד פגיעה שהובילה לנכות, כאשר במקביל ניתן לתבוע גם את הגורם שההתרשלות שלו הובילה לתאונה. עו"ד איטון-אבישר בעלת ידע רב בתביעות מסוג זה.
 

תאונות עבודה

 
על המעסיקים להגן על חייהם ובריאותם של עובדיהם. במצב שבו הם התרשלו בתפקידם זה, והרשלנות הזו הובילה לפגיעה בעובד, העובד יכול להגיש תביעה כנגד המעסיק שלו. תביעות מסוג זה מצריכות בחינה מעמיקה של המקרה ואיתור רשלנות מצד המעסיק. עו"ד איטון-אבישר בעלת ידע מקיף ונרחב בכל מה שקשור לתביעות בעקבות תאונות עבודה, והיא יודעת לכוון את הלקוחות שלה לעבר אפיקי התביעה הנכונים, הכוללים: תביעת נזיקין, תביעה מול הביטוח הלאומי או תביעת תאונת עבודה. היא מכירה את שיטות העבודה של כל המוסדות הנוגעים לתביעות אלו, ויודעת לתת ללקוחות שלה שירות יעיל, מהיר ומקצועי.
 

רשלנות רפואית

 
אלו הם תיקי נזיקין מורכבים במיוחד, שמצריכים לא מעט השקעה כספית מהתובעים. מסיבה זו, חשוב לברר את הסיכוי להצלחה מול בטרם תחילת התהליך. מעבר לזאת, חשוב לבחון היטב את תאריכי התביעה, בכדי לא להגיע להתיישנות.
 

תביעות ביטוח

 
למרבית תושבי ואזרחי מדינת ישראל יש שלל פוליסות ביטוח, כאשר המבוטחים לא תמיד מודעים לזכויות שמגיעות להם. עו"ד איטון-אבישר מבצעת סקירה של כל פוליסות הביטוח של אדם שנפגע בתאונה, ודואגת למצות את כל הזכויות שמגיעות לו בגין פוליסות שבהן מחזיק.
 
 
בכל נושאי תחומי עיסוק המשרד הנכם מוזמנים לייעוץ ראשוני חינם, לתיאום פגישה 072-2596159